Платформе за учење на даљину

Ово су неке од платформи које ће се користити у сврху учења на даљину када је наша школа у питању.

Школа на даљину

Упутство за ученике за ученике на даљину, подешено за садашњи тренутак, математике од петог до осмог разреда, а поготово за осми разред јер све потребно за полагање завршног испита налази се на једном месту.

Све шта вам треба, па и више, налази се на линку

Шифра наставника ( p1tag0rejci )

Ову школу на даљину је организовао наставник математике Хусо Делић.

Школа је бесплатна .

Пријављивање на дати сајт остварује се креирањем налога.

Сва упутства су на српском језику.

Све што вам није јасно можете добити преко имејл поруке коју упућујете на имејл наставника Хуса Делића husodelic@gmail.com

Наставник математике Хусо Делић

ЕУЧИОНИЦА

Видео упутство за регистрацију на платформу еучионица
Еучионица је платформа за учење намењена ученицима I, II, V и VI разреда. Ученици и наставници ће бити у могућности да користе све садржаје које ће им откључати Klett Grupа (Klett, Logos, Freska). Сви ученици I, II, V и VI разреда  моћи ће да користе све доступне дигиталне уџбенике, биће повезани, а наставници ће моћи да им задају писмене, контролне и домаће задатке преко платформе. Персонализован приступ у настави ученицима омогућава не само да постигну бољи успех, већ и да развију различите вештине и оснаже самопоуздање.

mozaBook

Видео упутство за регистрацију на платформу mozaBook

MozaBook је платформа издавачке куће БИГЗ која ће бити намењена ученицима и наставницима који у настави користе њихове уџбенике.

MozaBook платформа омогућава:

• организацију наставе у дигиталној учионици;
  • праћење, вредновање и анализу индивидуалног рада ученика, али и целог разреда преко дигиталне учионице;
  • коришћење интерактивних тестова и задатака за проверу знања;
  • коришћење алата за израду персонализованих материјала, интерактивних 3Д анимација, врхунских 3Д модела, снимљених огледа, галерије фотографија и видео и аудио записа.

Платформа омогућава рад на свим уређајима – рачунарима, таблетима и паметним телефонима.